Pizzeria „Piwniczka” funkcjonuje nieprzerwanie od 4 października 2001 r. Jako pierwsza w mieście zaproponowała klientom dowóz na telefon. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcieli jeść trochę inaczej powstała Restauracja „Kwadrans”, oferująca domowe dania i obiady, działająca od 8 marca 2005 r. Od samego początku naszym priorytetem było serwowanie smacznych, atrakcyjnych wizualnie i tanich posiłków.

Nasze potrawy zawsze przygotowywane są z dobrej jakości produktów pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Stawiamy przede wszystkim, na jakość. Oprócz domowych obiadów nasza firma oferuje usługi cateringowe szeroko pojęte. Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, wszelkie uroczystości rodzinne takie jak imieniny, rocznice ślubu i najrozmaitsze jubileusze, studniówki, połowinki. Poza tym imprezy plenerowe takie jak: grille, ogniska, spotkania w gronie znajomych pod gołym niebem na terenie Ponidzia i nie tylko.

Nie boimy się nowych wyzwań a nasze menu jest dostosowywane do każdego klienta według jego potrzeb i upodobań. Składając u nas zamówienie możesz być pewny, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Posiłków, które oferujemy można skosztować w naszych lokalach (Pizzeria „Piwniczka” restauracja „Kwadrans”) lub zamówić na dowóz w dowolne miejsce. Dania obiadowe na wynos zapakowane są w pojemniki plastikowe zgrzewane folią, a dodatkowo przewożone są w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, dzięki temu posiłki dłużej są ciepłe. Mile widziane są uwagi i sugestie klientów, które mają na celu jeszcze podwyższenie jakości naszych usług.